Kontakt: +420 602 877 149

Email: info@kalen.cz

Nabízíme

Vážení obchodní přátelé,

vítáme Vás na stránkách Požární služby Kalen s.r.o.

společnost s ručením omezeným vznikla koncem roku 2016 , nicméně máme již historii od roku 2008 ,kdy jsem započal spolupráci s panem Ladislavem Petrunčíkem ml. a prováděl revize hasicích přístrojů a hydrantů jako fyzická osoba. Ladislav Petrunčík ml. převzal tuto činnost po svém otci , který se tomuto oboru věnoval v bývalé Kovoslužbě od roku 1969.

Společně jsme vybudovali úspěšný internetový obchod ,který si našel oblibu u mnoha firem , státních institucí a fyzických osob.Po celou dobu nabízí hasicí přístroje pouze od kvalitních českých výrobců.

Postupně jsem absolovoval mnohá školení a zdokonaloval jsem se v oboru Požárního zabezpečení objektů a  staveb.V roce 2011 jsme začal na vedlejší činnost pracovat jako OSVČ,kdy jsem po celou dobu pracoval převážně v oblasti prodeje,servisu a revize hasicích přístrojů a hydrantů.

V současné době jsme rozšířili portfólio služeb o požární klapky,požární ucpávky a požární dveře významných firem jako je Hilti ČR, Promat Praha, Intumex , Ador, Mandík a mnoho dalších.Nabízíme pouze kvalitní zboží a materiály certifikované a schválené pro Českou republiku.

Naše společnost má desítky spokojených zákazníků a pevně věříme že brzy budete patřit i Vy mezi naše spokojené zákazníky.

Kamil Kroulík